Aktualności

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy dużo zdrowia,  spokoju i  samych radosnych chwil. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen wiosny - tej na zewnątrz i tej w nas.  
Z radością informujemy, że po raz kolejny zrealizowana przez nas inwestycja otrzymała nominację do finału ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku. W tym roku zaszczytny wybór
Zachęcamy do przeczytania artykułu dotyczącego uroczystego otwarcia stadionu Hutnika. Generalnym Wykonawcą opisanej w artykule rewitalizacji Ośrodka Hutnik było konsorcjum firm Interhall Sp.
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została ponownie doceniona przez Forbes Polska  - otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Najcenniejsze Firmy Rodzinne 2020”.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.04.2021 stacjonarne biuro firmy Gardenia Sport będzie zamknięte. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo.
Miło nam poinformować, że zmodernizowany przez nas stadion lekkoatletyczny w Kolbuszowej,  został nominowany do finału w ogólnopolskim konkursie "Modernizacja i Budowa XXI w".