Aktualności

Zachęcamy do przeczytania artykułu dotyczącego uroczystego otwarcia stadionu Hutnika. Generalnym Wykonawcą opisanej w artykule rewitalizacji Ośrodka Hutnik było konsorcjum firm Interhall Sp.
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została ponownie doceniona przez Forbes Polska  - otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Najcenniejsze Firmy Rodzinne 2020”.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.04.2021 stacjonarne biuro firmy Gardenia Sport będzie zamknięte. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo.
Miło nam poinformować, że zmodernizowany przez nas stadion lekkoatletyczny w Kolbuszowej,  został nominowany do finału w ogólnopolskim konkursie "Modernizacja i Budowa XXI w".
Miło nam poinformować, że nasza firma znalazła się wśród laureatów grona "Diamentów Forbesa 2020".
Z ogromną przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Oficjalnym Partnerem Copernicus Cup 2020. Zapraszamy 8 lutego 2020r.
Zachęcamy do przeczytania artykułu, jaki ukazał się w najnowszym numerze magazynu "Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne".
Nasza firma zdobyła prestiżowe wyróżnienie w konkursie FIRMA NA MEDAL XX-LECIA. Tegoroczna edycja  konkursu była podsumowaniem osiągnięć dwóch dekad w budowie bazy sportowo-rekreacyjnej w Polsce.
Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być sponsorem biegu organizowanego w ramach Praskich Czwartków Lekkoatletycznych - "Złota Mila - Gardenia Sport".