Aktualności

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie
Z przyjemnością informujemy, że 06.06.2022 roku została podpisana umowa na rewitalizację terenu przy ul. Wawelskiej  w Warszawie (stadion Skry).
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy dużo zdrowia,  spokoju i  samych radosnych chwil. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen wiosny - tej na zewnątrz i tej w nas.  
Z radością informujemy, że po raz kolejny zrealizowana przez nas inwestycja otrzymała nominację do finału ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku. W tym roku zaszczytny wybór
Zachęcamy do przeczytania artykułu dotyczącego uroczystego otwarcia stadionu Hutnika. Generalnym Wykonawcą opisanej w artykule rewitalizacji Ośrodka Hutnik było konsorcjum firm Interhall Sp.
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została ponownie doceniona przez Forbes Polska  - otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Najcenniejsze Firmy Rodzinne 2020”.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.04.2021 stacjonarne biuro firmy Gardenia Sport będzie zamknięte. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo.