I Mityng Lekkoatletyczny im. Tadeusza Cygańskiego

W ubiegły czwartek - tj. 01.06.2023r. - mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w pierwszym Mityngu Lekkoatletycznym im. Tadeusza Cygańskiego, który był nie tylko wyjątkowym wydarzeniem sportowym, ale również okazją do uhonorowania pamięci Pana Tadeusza Cygańskiego – entuzjasty sportu, który wniósł wiele do warszawskiej lekkoatletyki.

Choć Mityng był oficjalnie pierwszym tego rodzaju wydarzeniem, to w rzeczywistości był kontynuacją długiej historii związanej z organizacją zawodów lekkoatletycznych. Wspólnie z Panem Tadeuszem Cygańskim mieliśmy okazję organizować wiele eventów, w tym - odbywającą się w ramach praskich czwartków lekkoatletycznych - Złotą Milę Gardenii. Dlatego też z ogromnym sentymentem przyjęliśmy możliwość uczestnictwa w Mityngu organizowanym przez Zespół Szkół Łączności w Warszawie i z radością wręczyliśmy nagrody w konkurencji zwanej Dwubojem Gardenii, obejmującej bieg na 100 m i skok w dal.

Jako wykonawców stadionu niezmiernie cieszy nas fakt, że "nasza" infrastruktura spełnia swoje zadanie i umożliwia sportowcom oraz społeczności lokalnej uczestnictwo w tak fajnych wydarzeniach lekkoatletycznych. Dziękujemy Organizatorom i Uczestnikom za ten dzień. 

Fot. Ludwik Ożarowski